Wniebowstąpienie Pańskie - 12.05.2013 r.

Kalendarz liturgiczny. Dzisiaj Wniebowstąpienie Pańskie a za tydzień Uroczystość  Zesłania Ducha Świętego. Poprzedzi ją codzienna modlitwa o dary Ducha Świętego, którą będziemy odmawiać w czasie nabożeństw majowych. We wtorek wspomnienie św. Macieja, apostoła a w czwartek św. Andrzeja Boboli, męczennika.

Nabożeństwa majowe. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe dorosłych, dzieci i młodzież. W środę w ramach nabożeństwa nowenna do Matki Bożej Pocieszenia z modlitwą w składanych intencjach.

I Komunia św.. W przyszłym tygodniu na Mszy św. o g. 9.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii dzieci z naszej parafii. Próby dzieci pierwszokomunijnych codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 17 00.

W piątek po nabożeństwie majowym, spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych. Spowiedź św. dla rodziców, chrzestnych i rodzeństwa od poniedziałku do piątku przed i po Mszy św. wieczorowej.

W czwartek z uwagi na przygotowanie kościoła do uroczystości Pierwszokomunijnej Msza św. wieczorna i nabożeństwo majowe wyjątkowo w naszym starym kościele.

Rocznica I Komunii św. będzie w naszej parafii 9 czerwca na Mszy św. o godz. 12.00.

Bierzmowanie. W najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem klasę IIIc na g. 17.00.

W przyszłym tygodniu po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Rady Budowy.

Sprzątanie. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę parafianom z Trzemeśni Zakościele. W tym tygodniu troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.

Poręba. Bóg zapłać parafianom za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu i złożoną ofiarę na upiększenie ołtarza. W najbliższym tygodniu proszę parafian zamieszkałych pod numerami 107, 192, 256, 251, 111, 145, 240, 269.

Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Emmę Moryc ? ?Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie?.

Copyrigcht © 2018 Parafia w Trzemeśni