Honorowej i chóru parafialnego.  W poniedziałek i wtorek adoracja trwać będzie od 7.30 do 18.00. W poniedziałek zapraszamy szczególnie mieszkańców Łęk, Poręby i Zasani, a we wtorek mieszkańców Buliny i Trzemeśni. Do kościoła będzie można wchodzić tylko głównym wejściem.

Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu i wyzwolenie z innych nałogów, a od środy popielcowej dni modlitw o ducha pokuty. Przypominamy o możliwości składania czasowych przyrzeczeń abstynenckim. W tym celu należy zgłosić się do kapłana, który w imieniu Boga to przyrzeczenie uroczyście przyjmie. Można też indywidualnie wpisać się do księgi przyrzeczeń, która znajduje się na bocznym ołtarzu.

W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem będą o 6.30, 7.00, 18.00 oraz dodatkowa o 19.00. W Porębie o 16.30. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych - Droga Krzyżowa będzie o g. 17.15 dla dzieci. Dla dorosłych o 18.30 oraz dla młodzieży i pozostałych osób o 19.30. W Porębie Droga Krzyżowa będzie o 17.00 zaraz po Mszy św..

W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.00, a po nich Msza św. wieczorna o 18.00 bez kazania. W Porębie Gorzkie Żale będą dopołudnia. Msza św. będzie wcześniej, bo o godz. 10.15 i zaraz po niej Gorzkie Żale. Msza św. popołudniu jak zwykle o 16.00.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Sanktuarium św. Jana Pawła II.

Kursy przedmałżeńskie w dalszym ciągu odbywają się on-line poprzez stronę diecezji krakowskiej. Natomiast od najbliższego wtorku w Myślenicach będzie już otwarta poradnia przedmałżeńska w g. od 17.00 do 20.00.

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę proszę parafian z Trzemeśni od r. Stalmachów do r. Faracików.

Poręba.

Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W przyszłym tygodniu zapraszamy rodziny mieszkające w domach: 182, 205, 4, 112, 224.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności:  śp. Jan Szymoniak – wieczny odpoczynek ….