Wizyta duszpasterska - wakacje 2021

codziennie

Liturgia Słowa

Plan wizyty duszpasterskiej

Sobota, 17.07, od 9:00 - rejon: Trzemeśnia - droga na Zasań - od rodziny Makselonów do rodziny Niepsujów

Poniedziałek, 19.07, od 9:00 - rejon: Zasań - od rodziny Mochelów do rodziny Trzepaczów

Wtorek, 20.07, od 9:00 - dwa rejony:

1. Trzemeśnia: Radlanki, Pod Kamiennikiem, Pańskie - od rodziny Krupów do rodziny Bielów
  2. Trzemeśnia: Radlanki, Pod Kamiennikiem, Pańskie - od rodziny Malinów do rodziny Lisów

Pozostałe wizyty ks. Piotra będą miały miejsce w sierpniu. Osoby, które zgłosiły się do wizyty, ale nie będą obecne w domach w wyznaczonym terminie, proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z ks. Piotrem.

Uwagi:

• Proszę o nieprzygotowywanie posiłków.
  • Ze względów organizacyjnych będę zachodził jedynie do domów, które zostały wcześniej zgłoszone. Proszę o zrozumienie dla tego sposobu organizacji wizyt.
  • Rodziny, które zgłosiły się do wizyty, ale z różnych powodów nie będą obecne w domach w wyznaczonym w grafiku terminie, proszę o kontakt − osobisty lub przez maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  • Być może nie zawsze będzie ze mną p. Organista lub p. Kościelny − kto jednak chciałby przekazać im jakąś ofiarę, będzie miał taką możliwość.

- ks. Piotr

Transmisje online