We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. będzie jak w niedzielę. W Porębie Msza św. będzie o g. 7.00 oraz o 16.00. Wcześniej w Porębie o 15.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją.

Procesja Bożego Ciała wyruszy po Mszy św. o g. 9.00 i przejdzie tradycyjną trasą. Prosimy o udział poczty sztandarowe Straży, orkiestrę z Zasani, dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców z dzwoneczkami. Prosimy panie z róż różańcowych o niesienie świec a także osoby do niesienia feretronów, chorągwi i baldachimów. Pamiętajmy o udekorowaniu domów. Procesja zakończy się przy pomniku św. Jana Pawła II. Prosimy o nieparkowanie samochodów w rejonie schodów starego kościoła. Jak co roku liczymy na zabezpieczenie trasy przez strażaków z OSP naszej parafii.

Procesje wokół kościoła będą przez całą oktawę Bożego Ciała o g. 18.30 po Mszy. Podobnie w  Porębie po Mszy św. czyli ok. 17.00.  

 

We wtorek po Mszy wieczornej ks. Piotr wygłosi kolejną katechezę o modlitwie.

 

Dziękujemy parafianom z Buliny za dyżur sprzątania kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Na najbliższą sobotę prosimy rodziny z Łęk lewa strona od p. Makselon do p. Ulman.

 

Poręba. Dziękujemy za dyżur sprzątania kaplicy i za złożoną ofiarę na kwiaty. Na kolejny tydzień prosimy parafian zamieszkałych w domach 108, 56, 208, 78.