1. Zakończyliśmy uroczystości Triduum Paschalnego. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak ofiarnie włączyli się w przygotowanie tych uroczystości. Przede wszystkim ks. Jakubowi, który wraz  z ministrantami i lektorami przygotowali piękne liturgiczne asysty. Dziękuję panu kościelnemu Michałowi za wielogodzinne czuwania w kościele. Dziękuję panu Organiście, młodzieży oazowej i scholi a także chórowi i orkiestrze z Zasani za oprawę muzyczną. Dziękuję tym, którzy przygotowali ciemnicę i grób Pański oraz dekoracje kwiatowe. Szczególną wdzięczność wyrażam Ochotniczej Straży Pożarnej ? zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym ? za wierne czuwanie przy Grobie Pańskim.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek ? okazja do spowiedzi będzie tylko w piątek od 15.00 w Porębie i od 16.00 w Trzemeśni.
  3. Do chorych pojedziemy w piątek i sobotę od 8.00; ks. Jakub w sobotę od 9.00.
  4. W środę 3.04. zapraszamy na pierwszą nowennę do MB Pocieszenia. O g. 17.00 będzie Msza św.  a po niej nabożeństwo do Matki Bożej. W zakrystii można składać podziękowania i prośby, za które będziemy modlili się w nowennie. W kolejnych miesiącach, gdy odprawione zostaną przyjęte wcześniej intencje, będzie sprawowana Msza św. zbiorowa w intencjach nowennowych.
  5. W czwartek godzina święta po wieczornej Mszy św., którą prowadzą róże różańcowe. W piątek Msza św. ku czci NSPJ o g. 17.00, a po niej adoracja wynagradzająca prowadzona przez Straż Honorową. Z kolei w pierwszą sobotę o g. 17.00 odprawiona zostanie  Msza św. ku czci Niepokalanego Serca MB i adoracja wynagradzająca. Zachęcamy do włączenia się w grupy , stowarzyszenia i arcybractwa działające przy naszej Parafii.
  6. Już dziś serdecznie i gorąco zapraszamy na XXX Jubileuszową Pieszą Pielgrzymkę z Trzemeśni na Jasną Górę. Nasze pielgrzymowanie rozpoczniemy 10 lipca, a zakończymy 16 lipca u tronu MB Częstochowskiej.
  7. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne, aby uszanować pracę osób sprzątających nasz kościół bardzo gorąco prosimy, aby od przyszłej niedzieli przynosić do kościoła obuwie ochronne. Spoko
  8. Bardzo dziękuję za ofiarne posprzątanie kościoła po zakończeniu uroczystości Wigilii Paschalnej oraz za złożoną ofiarę. Bardzo cieszy, że w to sprzątanie angażuje się także nasza młodzież. W najbliższą sobotę proszę parafian z Trzemeśni-Krupówki od p. Skóra do p. Mazur.