Nowenna. W najbliższą środę zapraszamy na nowennę do MB Pocieszenia i wspólną modlitwę w zgłoszonych intencjach. Z kolei w piątek ? trzeci miesiąca ? po Mszy św. wieczornej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia prosząc Pana Jezusa o nadzieję dla zrozpaczonych i przygnębionych na duchu.

Bierzmowanie. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. o g. 17.45 zapraszamy na spotkanie młodzież ? kandydatów do bierzmowania z kl. IIIb gimnazjum. Spotkanie odbędzie się w sali na plebanii.

Duchowa adopcja. W naszej parafii dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego podejmiemy dopiero po specjalnym przygotowaniu, które będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę.

Sprzątanie. Dziękujemy parafianom z Trzemeśni Krupówki i Kwintówki za sprzątanie kościoła i ofiarę na upiększenie ołtarza. W najbliższą sobotę proszę parafian z Trzemeśni Brzegu.

Komunikaty.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Wiesław Cieślik i Stanisław Skóra. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: ?Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie??