Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Z racji przypadającego Dnia Chorego w najbliższą sobotę 16.02 zostanie odprawiona Msza św. dla ludzi chorych i starszych o g. 10.00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.

 W środę – II miesiąca -  o godz. 17.00 w ramach nowenny do Naszej Matki Pocieszenia, odprawiona zostanie Msza św. Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.

W najbliższą niedziele przypada środek pierwszego kwartału nowego roku. Dlatego zwracamy się z prośbą o składkę inwestycyjna w niedzielę 17.02 na fundusz spłaty organów. Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie i niegasnącą ofiarność, która pozwala systematycznie spłacać raty bankowe.

Termin tegorocznego sakramentu bierzmowania to sobota 27 kwietnia w godzinach dopołudniowych. Przypominamy też, że I Komunia św. jest w trzecią niedzielę maja.

 

 

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać parafianom z Buliny za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę proszę o podjęcie dyżuru parafian z Łęk lewa strona od r. Makselonów do r. Ulmanów

Poręba.  Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 71, 61, 405, 222, 164.

Pomódlmy się za śp. Janinę Dróżdż, która odeszła do wieczności ….