We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

Jutrzejszy wyjazd na czuwanie w kaplicy adoracji przy sanktuarium Bożego Miłosierdzia będzie o g. 20.00. Autobus będzie podstawiony na placu przy kościele. Czuwanie rozpocznie się o 21.00, a zakończy o północy. Liczba miejsc w kaplicy jest ograniczona do 40 osób, dlatego zapisy są już zamknięte.

W tym tygodniu odbędzie się spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem: klasy VIII we czwartek o g. 17.30, a klasy III gimnazjum w piątek o g. 18.15.

Remont starego kościoła: po otwarciu kapsuły czasu z kuli nad sygnaturką dowiedzieliśmy się m.in., że kule i korony pierwotnie były pozłacane. Postanowiliśmy przywrócić ich pierwotny wygląd. Jeśli ktoś dysponowałby środkami i chciałby sfinansować pozłocenie kul, wykonanie nowej korony i jej pozłocenie to wyrazem wdzięczności za ten dar będzie wpis na dokumencie do nowej kapsuły czasu wzorem poprzednich dokumentów.

W zakrystii są do nabycia za ofiarą min. 7 zł baranki wielkanocne. Tymi ofiarami wspieramy dzieła charytatywne Caritas naszej Archidiecezji.

Dzisiaj po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Ogłoszenie burmistrza.

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę prosimy parafian z Łęk prawa strona od r. Lisów do r. Kasprzyckich.

Poręba.

Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 225, 187, 86, 210, 119.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Chmiel  – polećmy go Bożemu Miłosierdziu.