Kalendarz liturgiczny. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa. We wtorek bł. Jerzego Matulewicza. W środę św. Tomasza z Akwinu. W sobotę św. Jana Bosko.

Ponawiamy prosbę o składanie w zakrystii deklaracji przyjęcia na nocleg pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży. Deklaracje można jeszcze zabrać z kościoła. Na stronie internetowej parafii znajdują się bliższe informacje na temat zasad przyjęcia tych pielgrzymów.

Składamy serdeczne podziękowanie grupom kolędniczym z Łęk, Trzemeśni i Buliny za ogromny trud i włożone serce w tegoroczne kolędowanie. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy pomimo trudnego finansowo miesiąca, złożyli hojne ofiary. Zebrano 30 800 zł na rzecz budowy organów do naszej świątyni. Dziękujemy także tym rodzinom, które chociaż nie mogły się podzielić finansowo to okazały dużo życzliwości i wsparcia. Szczególne słowa uznania kieruję do organizatorów kolędowania, a w szczególności do p. Jana Górki za wielką determinację by po raz kolejny zebrać grupy kolędnicze. Dziękuję również Stowarzyszeniu „My Łęczanie” i radom sołeckim.

W najbliższy piątek o g. 19.00 odbędzie się na plebani spotkanie kręgu biblijnego. Wszystkich chętnych zapraszamy.

W tych dniach mija rocznica od rozwiązania Rady Budowy kościoła. W przyszłą sobotę o g. 18.00 w Strażnicy OSP Trzemeśnia odbędzie się ważne, podsumowujące spotkanie członków Rady Budowy. Prosimy o niezawodne przybycie także współmałżonków zmarłych członków rady lub kogoś z najbliższej rodziny.

Stowarzyszenie Przyjaciół Świętej Joanny zaprasza na bal karnawałowy ze Świętą Joanną dnia 7 lutego br. Bal organizowany jest w Borku Szlacheckim koło Skawiny. Będzie to zabawa bezalkoholowa prowadzona przez profesjonalnych wodzirejów. Koszt 190 zł od pary. Bliższe informacje w gablocie i na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać parafianom z Łęk za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę proszę o podjęcie dyżuru parafian z Łęk prawa strona od p. Burkat do p. Bargiel.

Poręba.  Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy.W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 170, 95, 61, 164 i 13.

Polećmy miłosierdziu Bożemu śp. Annę Jędrzejek, która odeszła do wieczności.

Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek 26.01:

od 9.00 – Radlanki od r. Krupów do r. Bielów

Wtorek 27.01

od 11.00 – Trzemesnia-Krupówka, od r. Marii i Antoniego Skórów do r. Marty i Krzysztofa Skórów

od 14.00 – Trzemeśnia od r. Lipkowskich do r. Nalepów

Czwartek 29.01: