Kalendarz liturgiczny. Do czwartku włącznie trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci pierwszokomunijne, na procesje eucharystyczne wokół kościoła połączone z nabożeństwem czerwcowym.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i jednocześnie światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Jest to również patronalny dzień Straży Honorowej NSPJ. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć we wspólnotę Straży Honorowej zapraszamy na Mszę św. wieczorną, nabożeństwo czerwcowe i spotkanie członków Straży.

W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP oraz wspomnienie św. Królowej Jadwigi, Patronki UPJPII.

I piątek. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie w czwartek od 17.00 oraz w piątek od 16.30. W Porębie spowiedź w piątek od 15.30 d0 16.30. Do chorych udamy się w piątek i sobotę według przyjętego harmonogramu.

Bierzmowanie. W najbliższy czwartek  zapraszamy na spotkanie przed bierzmowaniem klasę IIIa na g. 19.00.

Rocznica Komunii św.Dzieci klas III w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii św.. Z tej okazji zapraszamy je na próby przed tą ważną uroczystością we wtorek i w środę o godz. 17.00 w naszym nowym kościele.

Spowiedź dla nich i ich rodzin będzie w czwartek i piątek od godz. 16.30.

Podziękowanie. Za złożoną ofiarę do puszek na cele misyjne w Boliwii ks. Zbigniew Skóra składa podziękowania. Bóg Wam zapłać! Składka wyniosła 5319,90 zł, 100 $ i 15 Euro.

Sprzątanie. Bóg zapłać za trud sprzątania kościoła w minioną sobotę i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższą sobotę prosimy parafian z Trzemeśni z rejonu drogi na Kamiennik od p. Kabaja do p. Ulmaniec.

Poręba. Bóg zapłać parafianom za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu proszę parafian zamieszkałych pod numerami: 108, 208, 91, 220, 78, 53, 56, 83.

Ogłoszenia lokalne.