We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą tak jak w niedzielę. Dodatkowo o godz. 14.00 odprawiona zostanie Msza św. na cmentarzu. W tym dniu nie będzie Mszy św. w Porębie o godz. 16.00. Wieczorem o g. 19.15 odmówimy na cmentarzu różaniec z modlitwami za zmarłych.

W Dzień Zaduszny /2 XI/ Msze św. za zmarłych będą o 6.30, 7.00 i 18.00. W Porębie Msza św. o g. 16.30. Po Mszy św. o 18.00 odprawione zostanie nabożeństwo procesyjne po kościele za zmarłych z minionego roku.

Codziennie od 1-8 XI o g. 17.30 odmawiać będziemy koronkę w intencji cierpiących w czyśćcu z odczytaniem wypominków jednorazowych. W kaplicy w Porębie  nabożeństwo za zmarłych będzie o g. 16.15. Wierni, którzy będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjmą Komunię św., nawiedzą kościół lub cmentarz oraz pomodlą się w intencjach Ojca św. mogą w tych dniach uzyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych.

Msza św. chrzcielna będzie w przyszłą niedzielę o g. 14.00.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w czwartek i piątek od g. 17.00 w Trzemeśni a w Porębie w piątek od 15.30 w Porębie. Do chorych z racji I piątku  pojedziemy w czwartek od 15.00 i sobotę dopołudnia.

W sobotę o 6.30 odprawiona zostanie w j. łacińskim Msza św. Arcybractwa MB Pocieszenia. Z kolei wieczorna Msza św. o g. 18.00 będzie połączona z błogosławieństwem matek oczekujących potomstwa. Przed Mszą św. wyjątkowo nie będzie różańca tylko odmówiona zostanie koronka za zmarłych. Odbędą się również comiesięczne spotkania straży honorowej i zelatorów róż różańcowych.

W piątek o g. 19.00 odbędzie się na plebani spotkanie wolontariuszy Paczki Św. Klemensa. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

W Uroczystość Wszystkich Świętych odbywać się będzie na cmentarzu doroczna kwesta – w tym roku zebrane ofiary przeznaczone będą na prace przy otoczeniu starego kościoła – przede wszystkim na renowację starego cmentarzyka i epitafiów z muru wokół kościoła.

W przyszłym tygodniu zapraszamy młodzież uczącą się, studiującą i pracującą na tzw. Wieczór Młodych – o 18.00 będzie Msza św. z kazaniem a po niej spotkanie w kawiarence na plebanii.

Intencje dla róż różańcowych: 1. O pokój na Ukrainie. 2. Za zmarłych, którzy odeszli do wieczności w minionym roku w naszej parafii.

Sprzątanie: Bóg zapłać rodzinom z Zarzecza za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę. W nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców Trzemeśni Krupówka od r. Skórów do r. Mazurów.

Poręba. Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu  prosimy parafian zamieszkałych pod numerami: 165, 340, 162, 5, 77.

Bożemu Miłosierdziu polećmy śp. Józefę /k/ Nosal.