Kalendarz liturgiczny. We środę ostatni dzień roku. O godzinie 16.30 zostaną odprawione nieszpory na zakończenie roku z odśpiewaniem suplikacji i po nich Msza św.. W Porębie Msza św. na zakończenie roku będzie o g. 15.30. W środę Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Składka w Nowy Rok przeznaczona jest na budowę Centrum Jana Pawła II w Krakowie. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. chrzcielnej o 14.00.

W najbliższym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Z racji minionych świąt dodatkowa okazja do spowiedzi św. będzie tylko w piątek w Porębie od 15.00 i w Trzemeśni od 16.00. Do chorych pojedziemy w lutym. W czwartek, piątek i sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwa: Godziny Świętej, wynagradzające Sercu Pana Jezusa i w sobotę ku czci Niepokalanego Serca MB, do prowadzenia, których zapraszam Róże Różańcowe i Straż Honorową. W piątek spotkanie Straży Honorowej po wieczornej Mszy św. a w sobotę Róż Różańcowych.

Trwa tradycyjne kolędowanie po rejonie Trzemeśni i Buliny. Od wczoraj rozpoczęło się również kolędowanie parafialnej grupy kolędniczej w Łękach. Zebrane fundusze przeznaczone są na budowę organów na naszej nowej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za zrozumienie i hojność.

Sprzątanie kościoła. Bóg zapłać parafianom z Łęk za troskę o czystość naszej świątyni oraz za złożoną ofiarę na wystrój ołtarza. W kolejną sobotę proszę o podjęcie dyżuru parafian z Łęk prawa strona od p. Onik do p. Cyganek.

Poręba.  Niech Pan Bóg wynagrodzi trud sprzątania kaplicy na dzisiejszą niedzielę. W najbliższym tygodniu  proszę o podjęcie dyżuru parafian zamieszkałych pod numerami: 163, 167, 174, 14 i 190.

Wizyta duszpasterska:

Poniedziałek 29.12 od 9.00:

Bulina Dolna.

Trzemeśnia od r. Jaśkowców do r. Górków.

Wtorek 30.12 od 9.00:

Poręba Grn. od r. Kozaków do r. Jagłów wraz z r. Kucałów /nr 226/