Dzisiaj w naszej parafii gościmy Ambasadorów Światowych Dni Młodzieży. Po ogłoszeniach przybliżą nam ideę tych dni. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy członków Komitetu Parafialnego ŚDM, młodzież i wszystkich zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się na plebani.

Kalendarz liturgiczny. W niedzielę zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. W najbliższą sobotę o 6.30 będzie odprawiona w j. łacińskim Msza św. Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego i jednocześnie Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. wieczornej o 17.00 będzie można podjąć dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego.

Trwają żmudne prace nad intonacją i strojeniem naszych organów. Dlatego Msze św. w tygodniu odprawiane będą w starym kościele. Musimy uzbroić się w cierpliwość i z dużą rezerwą podchodzić do podawanych w prasie szczegółowych terminarzy zakończenia prac, poświęcenia czy planowanych koncertów. Skomplikowane prace mogą bowiem przeciągnąć się nawet do końca maja jeśli nie dłużej. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają to dzieło przelewając środki na konto parafialne czy przekazując ofiary osobiście.

W środę na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami.

Dzisiaj w Łagiewnikach o g. 21.00 odbędzie się koncert muzyczny pt. „Koronka symfonicznie”. Bliższe informacje znajdują się na plakacie.

Dziękuję parafianom z Zasani za dyżur sprzątania kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. W najbliższym tygodniu proszę parafian z Zasani prawa strona od r. Stanisława Żaby do r. Agnieszki Jasek.

Poręba.

Dziękuję za dyżur sprzątania kaplicy i za złożoną ofiarę na kwiaty. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych w Porębie 19, 99, 21, 269 i 256.