Ze względu na spowiedź w innych parafiach Msza św. wieczorna w czwartek i piątek będzie o g. 18.00. Również w Porębie Msza św. roratnia w sobotę będzie o g. 18.00.

W najbliższą sobotę będziemy przeżywać dzień spowiedzi parafialnej: dopołudnia od 8.00 do 12.00 i popołudniu od 14.00 do 17.00.

W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki wigilijne oraz świece Caritas na stół wigilijny.

Wczoraj zakończyliśmy tegoroczną akcję Paczki św. Klemensa. 16 rodzin otrzymało świąteczną pomoc dzięki ofiarności darczyńców, którzy przekazywali dary materialne i pieniężne na ten cel. Dziękujemy wolontariuszom, bez których zaangażowaniu akcja nie byłaby możliwa. Wszystkim w imieniu parafii i obdarowanych rodzin składamy serdeczne Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Antoni Wróblewski, proboszcz parafii w Bodzanowie, któremu wraz z całym dekanatem patronujemy w budowie nowego kościoła.

W tym tygodniu odbędą się w kościele we wtorek i piątek o g. 18.30 spotkania kandydatów do bierzmowania.

W najbliższy piątek o g. 19.30 odbędzie się na plebani spotkanie kręgu biblijnego.

Oaza Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach zaprasza na jasełka. Najbliższy występ będzie mieć miejsce 21 grudnia o godzinie 19:15. Wszelkie informacje odnośnie spektakli, rezerwacji wejściówek oraz innych terminów dostępne są na plakatach.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę na kwiaty. W kolejnym tygodniu proszę mieszkańców Trzemeśnia od r. Stalmachów do r. Faracików. Ze względu na spowiedź to sprzątanie będzie o g. 17.30.

Poręba. Dziękuję parafianom za sprzątanie kaplicy w Porębie na dzisiejszą niedzielę. W następnym tygodniu proszę rodziny zamieszkałe w domach pod numerami 147, 147a, 72, 12, 72a.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stefan Skoczylas - /…/