Od poniedziałku do środy przeżywać będziemy dni krzyżowe – codziennie o 6.30 będzie Msza św. z procesją wokół nowego kościoła z intencją o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli a w przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

We środę Msza św. nowennowa w intencjach członków Ap. MB Patronki Dobrej Śmierci.

W tym tygodniu odbędą się kolejne spotkania dzieci przed uroczystością I Komunii św. o g. 16.30: w poniedziałek i czwartek kl. IIIa i Zasań a we wtorek i piątek kl. IIIb i Poręba. W sobotę dzieci przystąpią do pierwszej spowiedzi św.: w Porębie o g. 9.00, w Trzemeśni kl. IIIa, IIIb  i Zasań o g. 10.00. Rodziny prosimy o korzystanie ze spowiedzi się przez cały tydzień przed Mszami św.. W środę próba śpiewu dla obu grup o g. 17.00.

W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii św. na Mszach o g. 9.30 i 12.00. Nie będzie Mszy o g. 9.00 ale za to będzie dodatkowa o g. 8.00.

Wszystkich chłopców od klasy III zachęcamy i zapraszamy, aby dołączyli do grupy ministrantów. Pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 w Kościele.

Ks. Marcin zaprasza na pielgrzymkę  do Meksyku na trasie: MEXICO CITY – GUADALUPE – TEOTIHUACAN – PUEBLA – CHOLULA – TAXCO – ACAPULCO – XOCHIMILCO – GUADALUPE – MEXICO CITY

| TERMIN: 07.04 – 18.04.2024| CENA: 3090 USD/os. (DLA GRUPY 20-25 OSÓB)

Bóg zapłać osobom z Buliny Dolnej za wczorajsze sprzątanie kościoła i ofiarę na dekoracje ołtarza. W kolejną sobotę prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Poręba: Bóg zapłać za dyżur sprzątania kaplicy. W kolejny piątek prosimy rodziny z domów: 26, 128, 313, 118, 266.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Józef Gogól, +Klemens Jasek, +Edward Tułacz, +Maria Jaśkowiec, +Władysława Bobowska