Kalendarz liturgiczny. Jutro wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. We środę przypada wspomnienie św. Łukasza, patrona służby zdrowia. We czwartek bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w piątek św. Jana Kantego, a w niedzielę św. Jana Pawła II.

W sobotę o godz. 16.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji ks. Piotra Wykurza w 50 r. jego odejścia do Domu Ojca. Zapraszamy parafian do licznego udziału w tej uroczystości. Po Mszy św. przejście do grobu ks. Piotra a później możliwość zwiedzenia starego kościoła, w którym odnowione zostały już wszystkie ołtarze wraz z obrazami ołtarzowymi oraz ambona.

Dzisiaj od g. 15.00 w nowym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 18.00.

Po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii przyjmowane są wypominki roczne i jednorazowe oraz doroczne ofiary na wywóz śmieci z cmentarza.

- Centrum Usług Społecznych w Myślenicach zaprasza mieszkańców terenu Gminy Myślenice, którzy sprawują opiekę nad osobą z niepełnosprawnością w stopniu znacznym do skorzystania z bezpłatnej usługi Opieki Wytchnieniowej. Usługa realizowana będzie przez Centrum Seniora w Drogini. Z dwutygodniowego wytchnienia i wsparcia skorzystać może w tym roku jeszcze 12 osób.

Więcej informacji w Centrum Usług Społecznych w Myślenicach Rynek 27.

Sprzątanie. Dziękujemy parafianom z Zasani za dyżur sprzątania naszej świątyni oraz za ofiarę na kwiaty. Na kolejną sobotę prosimy mieszkańców Zasani prawa strona od r. Sławomira Hujdusa do r. Haliny Chlipały.

Poręba. Bóg zapłać za przygotowanie kaplicy do dzisiejszej niedzieli oraz za ofiarę na kwiaty. W następnym tygodniu proszę, aby dyżur podjęli parafianie z pod numerów  80, 80a 41, 148 i 27.