We wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, we czwartek św. Bonawentury, w piątek MB Szkaplerznej.

W dzisiejszą niedzielę w naszej Archidiecezji rozpoczynamy nowennę 9 tygodni przed uroczystością beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Codziennie będziemy poznawać wybraną myśl Prymasa z jego nauczania a w soboty przed wieczorną Mszą św. o g. 17.30 wobec Najświętszego Sakramentu odprawiać będziemy przygotowane na ten dzień nabożeństwo.

Informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej ks. Piotra:

Sobota, 17.07, od 9:00 Rejon: Trzemeśnia - droga na Zasań - od rodziny Makselonów do rodziny Niepsujów

Poniedziałek, 19.07, od 9:00 Rejon: Zasań - od rodziny Mochelów do rodziny Trzepaczów

Wtorek, 20.07, od 9:00 Dwa rejony:

1. Trzemeśnia: Radlanki, Pod Kamiennikiem, Pańskie - od rodziny Krupów do rodziny Bielów
  2. Trzemeśnia: Radlanki, Pod Kamiennikiem, Pańskie - od rodziny Malinów do rodziny Lisów

Pozostałe wizyty ks. Piotra będą miały miejsce w sierpniu. Osoby, które zgłosiły się do wizyty, ale nie będą obecne w domach w wyznaczonym terminie, proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z ks. Piotrem.

Bóg zapłać rodzinom z Łęk za dyżur sprzątania kościoła. W przyszłą sobotę prosimy parafian z Łęk prawa strona od r. Burkatów do r. Bargielów.

PORĘBA:

Bóg zapłać za troskę o czystość kaplicy w minionym tygodniu. Na kolejny tydzień proszę parafian zamieszkałych pod numerami  211, 226, 35, 275 i 104.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Janusz Jasek …