Pomoc dla Bartka

PODARUJ DZIECKU  1 % PODATKU

Bartek Jaśkowiec to uczeń klasy IVb Szkoły Podstawowej  w Trzemeśni. Dwa i pół roku temu w wypadku stracił lewą rączkę. Od tego czasu posługuje się  kosztowną ruchomą protezą. Najpóźniej do końca roku trzeba ją wymienić na nową, bo jej mechanizm się zużywa, a część mocująca staje się za ciasna przy ciągłym rośnięciu chłopca. Bartek potrzebuje też stałej rehabilitacji.

Podaruj Bartkowi swój 1%  podatku za 2017 r. przekazując go do Fundacji Rozwoju Regionu Myślenickiego, której jest podopiecznym.

Cel szczegółowy: Bartek

Chłopcu można też pomóc finansowo poprzez tę fundację:

Nr konta:  56 1240 5051 1111 0000 5234 4983

Tytułem:  dla Bartka